Naga MarketsUSDCAD znajduje się na poziomach, na jakich nie była od 2004 roku. Popyt kupuje na coraz wyższych poziomach co gwarantuje utrzymanie obecnego trendu. We wzrostach pomaga również struktura obecnego wzrostu, która od dołka z 2012 roku ma charakterystyczny kształt opisany w teorii fal elliotta, jako impuls wzrostowy.

Najbliższymi oporami, z którymi byki będą musiały sobie poradzić są poziomy 1.3212 czyli ostatni szczyt następnie 1.33 oraz najmocniejszy 1.35. Ten ostatni poziom oprócz tego, że jest oporem to jeszcze na tym poziomie wypada zależność impulsu wzrostowego fala 1 = fala 5. W zeszłym tygodniu USDCAD wyszedł górą z kanału spadkowego (widoczne na wykresie H4) i obecnie zmierza w stronę ostatniego szczytu. Na interwale godzinnym w dniu wczorajszym przetestował dolne ograniczenie kanału wzrostowego co wywołało reakcję strony popytowej (wykres H1).

Dla tej pary preferowane są pozycje długie.

Wykres dla interwału miesięcznego:

Wykres USDCAD dla interwału M1.
Wykres USDCAD dla interwału M1.

Wykres dla interwału H4:

Wykres dla interwału H4.
Wykres dla interwału H4.

Wykres dla interwału H1:

Wykres USDCAD dla interwału H1.
Wykres USDCAD dla interwału H1.

 


FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here