Naga MarketsPo trwających przez niemal cały tydzień spadkach od piątkowego popołudnia a dokładniej od godz. 14:30 kiedy to poznaliśmy odczyty o kanadyjskiej sprzedaży detalicznej za lipiec i inflacji konsumenckiej za wrzesień bieżącego roku, które w efekcie okazały się gorsze niż prognozy obserwujemy zdecydowane wzrosty na parze walutowej USDCAD.

Wspomniane publikacje spowodowały zdecydowane osłabienie się Dolara Kanadyjskiego w efekcie czego para walutowa USDCAD zdecydowanie się umocniła.

Przeczytaj również: Sprzedaż detaliczna i CPI ciągnie CAD w dół

Wraz z początkiem nowego tygodnia rynek postanowił kontynuować wzrosty, w efekcie czego tuż przed zamknięciem poniedziałkowej sesji znaleźliśmy się w okolicy bardzo ważnej strefy podażowej 1.3235 – 1.3278 będącej niepokonanym od blisko pół roku oporem.

Pokonanie tego poziomu mogłoby określić kierunek ruchu w dłuższym terminie. Przed dalszymi wzrostami rynek mogłoby powstrzymać jeszcze dolne ograniczenie wcześniejszego trójkąta, które już dwukrotnie w ostatnim czasie odpierało napady popytu choć obecny impuls wzrostowy wygląda bardzo dynamicznie i bardzo możliwe wydaje się pokonanie obecnej strefy i kontynuacja wzrostów.

Odbierz swój BONUS POWITALNY 50 EUR od Brokera RoboForex

USDCAD Daily
USDCAD Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here