Naga Markets
Kurs pary walutowej USDCAD po raz kolejny znalazł się na horyzontalnym poziomie oporu przy 1.3120. Poziom ten przecina się w obecnych okolicach z linią trendu spadkowego prowadzoną od szczytu z 28-go grudnia ubiegłego roku.

Pokonanie wymienionych wyżej oporów otworzyłoby drogę do kolejnego poziomu obrony na  1.3212. Z kolei od dołu wsparcie zapewnia testowany ostatnio wielokrotnie poziom 1.3027.

W przypadku zmiany trendu krótkoterminowego na wzrostowy, o której będzie można mówić po ustanowieniu sekwencji wyższy szczyt – wyższy dołek, ponad linią trendu, kluczowym oporem będzie ten widoczny na poziomie 1.3386.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… USD/CHF, EUR/GBP, EUR/JPY
Następny artykułS&P500 future – zagrożenia dla popytu
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here