Naga Marketsusdcad

Na wykresie H1 pary USD/CAD trwa korekta w trendzie wzrostowym. Kurs dotarł już do dość szerokiej strefy wsparcia, która pochodzi z poziomu poprzedniego szczytu. Zbliżamy się także do dolnej krawędzi kanał spadkowego. Warto zwrócić uwagę na dość silny impet ostatnich spadków. Aktualnie trwa wyhamowanie tego impetu. Sytuacja jest podobna do poprzedniego odbicia od górnej krawędzi, kiedy także po silnym impulsie nastąpiło powolne osuwanie się ceny do dolnej krawędzi. Być może teraz także mamy z takim czymś do czynienia.

usdcad opcja

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 177 dolarów. Jeżeli cena będzie niyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSD/CHF – ważne wsparcie H4
Następny artykułPGE [PGE] – nadal w trendzie bocznym
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here