Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Darmowe szkolenia online z Comparic 25-31 maja


Dzisiaj na świecie nałożyło się na siebie wiele świąt. Europa kontynentalna celebruje drugi dzień Zielonych Świątek, w UK ostatni poniedziałek maja jest zawsze dniem wolnym od pracy (Spring Bank Holiday), natomiast w USA obchodzony jest Dzień Pamięci. Kiedy z handlu wyłączony jest Nowy Jork, Londyn oraz Frankfurt z miejsca wiadomo, że rynkowa płynność będzie mocno ograniczona. Spokojny dzień również w kalendarzu makroekonomicznym – oprócz wystąpień panów Mestera i Fischera z FED w godzinach popołudniowych, brak jakichkolwiek istotnych publikacji.

Co do wyników wyborów prezydenckich, wygrana Andrzeja Dudy spowodowała otwarcie się EUR/PLN oraz USD/PLN z lukami wzrostowymi (spadek złotego). Zagraniczni eksperci uważają bowiem, że taka decyzja Polaków spowolni reformy gospodarcze największej ekonomii Europy Środkowo-Wschodniej, oziębi stosunki z Unią Europejską i ograniczy wpływy Platformy Obywatelskiej.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, GBP

SŁABE: EUR, ZŁOTO

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– EUR/USD – upadek ważnego wsparcia

– CAD/JPY – blisko dolnej krawędzi kanału wzrostowego

USD/CAD H4 pod koniec zeszłego tygodnia podszedł pod istotny poziom oporu 1.2300/04, który blokuje wzrosty na USD/CAD od połowy zeszłego miesiąca (historycznie również okazywał się bardzo ważny w kształtowaniu ruchów cenowych). Na jego wysokości utworzyła się świeca pin bar z bardzo wąskim korpusem. Ostatnie kontakty z tym poziomem powodowały osunięcia o 220 i o 350 pipsów. W związku z tym warto przyjrzeć się poziomowi w poszukiwaniu sygnałów sprzedażowych. RSI(9) w strefie wykupienia, a średnia ruchoma (50EMA) wyraźnie oddaliła się od notowań – wzmacnia to jedynie przekonanie, że powinniśmy być świadkami spadków.

USDCADH4 25.05

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here