Naga MarketsKurs pary walutowej USDCAD rośnie nieprzerwanie od trzech tygodni i zdążył już przełamać kluczowy obszar oporu między 1.3515 – 1.3580. Obecnie zbliża się do kolejnego kluczowego oporu, gdzie górne ograniczenie kanału wzrostowego spotyka się z horyzontalnym poziomem 1.3810.

Zarówno na wykresie tygodniowym powyżej jak i dziennym poniżej dostrzec można, że cena znacznie odsunęła się od 20-okresowej SMA. Często taka sytuacja nie utrzymuje się zbyt długo, stąd też spodziewana reakcja na wspomniany wyżej obszar oporu.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce

Odbicie od oporu może skierować kurs USDCAD z powrotem do przełamanej strefy między 1.3515 – 1.3580 lub też nastąpi powrót do 20-okresowej SMA. W przypadku podjęcia próby spekulacji na spadek warto najpierw poczekać na potwierdzenie klarownym sygnałem lub też załamanie momentum wzrostowego np. na wykresie 4-godzinnym.

Z kolei w obszarze wsparcia lub też w okolicach 20-dniowej DMA szukać można będzie sygnałów kupna, zgodnych z obecnie panującym trendem wzrostowym.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here