Naga MarketsJuż za godzinę podane zostaną równolegle odczyty z rynku pracy w USA i w Kanadzie. Techniczny silny trend wzrostowy nie jest żadną tajemnicą i taka synergia danych, jaka będzie miała miejsce dziś o 14:30 daje szansę na silną kontynuację powyżej oporu na poprzednim szczycie 1.1450, lub głębszą korektę, np. do  S2 na poziomie 1.1350. Tak więc kolejny raz jesteśmy świadkami układu, w którym para czeka na poprzednim szczycie na impuls do ruchu w jedną bądź drugą stronę – tak powstają podwójne szczyty, a także dramaty traderów kontrujących trend.

Spodziewamy się, wraz z analitykami bankowymi, mocnych danych z amerykańskiego rynku pracy, co zdają się potwierdzać różnego rodzaju wskaźniki powiązane – jak PMI, ankiety konsumenckie, czy ilość wniosków o zasiłki dla bezrobotnych. W Kanadzie natomiast może być różnie, a najprawdopodobniej neutralnie, co już powinno wystarczyć do wyzwolenia fali zakupów i aktywacji zleceń stop powyżej poziomu 1.1450. Naturalnym celem dla byków wydaje się okrągły poziom 1.1500 oraz wspierający go 1.1550.

XM_USDCAD_711

xm_logo1Powyższa analiza Forex jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here