Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

SPRAWDŹ NOWY CYKL TEKSTÓW NA COMPARIC – PORANNY I POPOŁUDNIOWY BRIEFING


Dzisiaj w nocy poznaliśmy odczyty inflacji konsumenckiej w Chinach. Płaskie w ujęciu rocznym oraz silnie spadkowe w ujęciu miesięcznym z całą pewnością nie wspierają oczekiwań uczestników rynku co do wzrostu kondycji lokalnej gospodarki.

W godzinach przedpołudniowych (10:30), Wielka Brytania publikowała dane dotyczące produkcji w przemyśle oraz branży wytwórczej. Dane silnie zawiodły i pomimo swojego ograniczonego wpływu rynkowego zesłały GBP/USD poniżej miesięcznego dołka – osiągnęliśmy poziomy notowane ostatni raz 5 lat temu.

Przed zakończeniem tygodnia śledzimy jeszcze dane Kanadyjskie. O 14:15 poznamy ilość nowo wybudowanych domów jednorodzinnych a o 14:30 dane z raportu pracy. CAD co prawda osłabia się od początku tygodnia. W szerokiej perspektywie rynek nadal oczekuje dalszego luzowania polityki ze strony Banku Kanady. Potencjał wzrostów po korzystnych odczytach jest więc mocno ograniczony – negatywne wyniki mogą natomiast przynieść silne spadki.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, RUB, JPY

SŁABE: EUR, GBP

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

USD/JPY – droga na wyższe poziomy otwarta

NZD/USD – pod oporem

USDCADH4

Na USD/CAD można mówić tak naprawdę o bardzo szerokiej (ponad 400-pipsowej konsolidacji), która rozpoczęła się w styczniu. W tym tygodniu widzieliśmy kolejne dotknięcie jej dolnego ograniczenia (1.2394), co wywołało silną reakcję wzrostową trwającą aż do teraz. Dzisiaj jednak o 14:30 dane z lokalnego rynku kanadyjskiego – czy będą w stanie wywołać umocnienie CAD? Wydaje się to mało prawdopodobne, szczególnie kiedy weźmiemy pod uwagę jak silnie rynek wycenia dalsze luzowania w wykonaniu Banku Kanady. Przed publikacją o 14:30 warto zachować ostrożność, skupiamy się jednak przede wszystkim na dalszych wzrostach.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here