Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


Dzisiejsza sesja w Azji w końcu pozytywna. Wygląda na to, że na koniec tygodnia zawirowania się uspokajają, być może w przyszłym tygodniu nie będzie już widać oznak paniki na rynkach. Zarówno NIKKEI 225, jak i Shanghai Composite zanotowały wzrosty powyżej 3%. W Japonii opublikowano szereg danych makroekonomicznych. Inflacja CPI w skali roku zmalała z 0,4% do 0,2%. Wydatki gospodarstw domowych okazały się znacznie słabsze od oczekiwań, zamiast wzrostu w skali roku o 1,3%, zanotowano spadek o 0,2%. Z drugiej strony sprzedaż detaliczna przebiła oczekiwania, 1,6% wzrostu r/r przy oczekiwaniach 1,1%.

Wczesnym rankiem poznaliśmy dane dotyczące PKB Szwajcarii. W ujęciu kwartalnym oczekiwano spadku o 0,1%, zamiast tego ogłoszono wzrost o 0,2%. Dzięki temu w ujęciu rocznym wzrost PKB wyniósł 1,2% (prognoza 0,9%). Z Wielkiej Brytanii nadeszły dane o PKB i inwestycjach. Mimo iż przebiły oczekiwania rynkowe, nie widać odbicia na GBP/USD Kurs tej pary walutowej nadal nurkuje w bardzo szybkim tempie.

Opcje binarne wygasające w 15 sekund i 100% zwrotu w MarketsPulse

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: EUR

SŁABE: AUD, GBP

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– GBP/AUD – outsidebar H4 w ważnym miejscu

– EUR/USD – zawraca po dużych spadkach?

USDCADH4

USD/CAD znajduje się blisko wsparcia w rejonie 1,3180, które już kilkukrotnie pokazało swoją siłę, a wcześniej służyło przez jakiś czas jako opór. Do tego cena nieuchronnie zbliża się do krótkoterminowej linii trenu wzrostowego. Wygląda na to, ze byki znajdą odpowiednie podłoże do kontynuowania wzrostów.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum. Sprawdź brokerów opcji binarnych w Comparic.pl i skorzystaj z oferty specjalnejConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here