Ostatnie sesje dla pary ze złotówka to prawdziwa przyjemność – zmienność na odpowiednim poziomie a poziomy odwiedzane klasycznie, że bardziej się już nie da. Tym razem USD PLN na najważniejszym poziomie oporowym dla całości układu – możliwa zmiana sekwencji na wzrostową. 


Ostatnie analizy mocno skupiały się na chęci wykorzystania zmienności oraz widocznych impulsów zrostowych. Choć przez chwile wykres zadawał się już łapać zadyszkę, to finalnie znajdujemy się na ostatniej – najważniejszej linii oporu wynikającej z linii szyi formacji RGR z sierpnia.

USD PLN – wykres H4

dotarcie do poziomu 3.751 jest o tyle istotne, że przejście poziomu będzie oznaczać zmianę trendu z bocznego – na powrót do kontynuacji wzrostów z nowymi, uaktualnionymi celami dla pary. Dla najlepszego momentum wyjścia, oczekuje się aktualnie drobnej korekty na parze, jednak stale utrzymywanego impulsu. Najlepiej, gdyby korekta nie przekraczała zasięgu ostatniego przełamanego oporu na poziomie 3.732 zaznaczonego na poniższym wykresie z sugerowanym setupem.

USD PLN – odświeżone poziomy

Jeśli strefa utrzyma wykres powyżej tego poziomu, możemy spodziewać się kolejnego impulsu ku górze, tym razem wybijającego górne ograniczenie konsolidacji na rynku w postaci linii szyi z widocznej formacji RGR. Następnie celami dla pary ze złotówką będą poziomy odpowiednio: 3.774 stanowiące potwierdzony opór oraz punkt 3.793 jako górne ograniczenie linii ramion RGR.

Mogłoby się wydawać, że para największe wzrosty ma za sobą, jednak zgodnie z zasadą – kiedy wszyscy odpuszczają – tworzą się najlepsze trendy. Dlatego na uwadze mimo wszystko nadal są poziomy górne i finalny powrót do wzrostów na parze. Oczywiście jeśli dojdzie do głębszej korekty, wówczas wykres będzie szukał oparcia na kolejnych pokonanych wcześniej strefach. Wówczas dalszy setup wzrostowy pójdzie do chwilowego zawieszenia.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here