Naga MarketsNotowania USD/PLN pozostają w zakresie, którego górne ograniczenie znajduje się w obrębie 3.8360, natomiast dolne stanowi strefa wokół 3.6310. W ciągu ostatniego miesiąca dolarowe byki dwukrotnie próbowały pokonać opór konsolidacji, bezskutecznie.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, po drugim odbiciu cena wyznaczyła dołek w piątek i od tego czasu porusza się w obrębie notowań właśnie z tego dnia. Doprowadziło to do powstania formacji inside bar.

Notowania USD/PLN pozostają w zakresie, którego górne ograniczenie znajduje się w obrębie 3.8360, natomiast dolne stanowi strefa wokół 3.6310

Z kolei na wykresie 4-godzinnym widzimy, że kurs utknął na lokalnym wsparciu przy 3.77, które zbiega się z minimami świecy matki formacji inside bar. Wybicie tego wsparcia dałoby szanse na utrzymanie notowań w szerokim zakresie omawianym na wstępie. Otworzyłoby jednocześnie drogę do lokalnych ekstremów przy 3.7825 oraz 3.7120, zanim cena mogłaby skierować się do kluczowego obszaru w obrębie 3.6310.

Alternatywnie, powrót kupujących w tych okolicach i skuteczne wybicie górą z inside bara może aktywować ruch do oporu na 3.8360.

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>

Na wykresie 4-godzinnym widzimy, że kurs utknął na lokalnym wsparciu przy 3.77


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here