Naga MarketsUSD/JPY z potencjałem do dalszych spadków - analiza dla początkującychInteresująco w ostatnich dniach wyglądają notowania pary USD/JPY. Zadziwiające, że kolejne decyzje Banku Japonii pozostają niemal niezauważalne na rynkach walutowych. Wczoraj zadecydowano o nielimitowanym skupie obligacji skarbowych i zwiększono limity dla papierów komercyjnych. Wydaje się, że działania BOJ są już tak niestandardowe, że w zasadzie nikogo nie zaskakują kolejne posunięcia.

  • Kolejne działania BOJ nie osłabiają jena
  • Plotki o ujemnych stopach procentowych w USA
  • Kurs USD/JPY w szerokim trendzie spadkowym

Decyzja ta wcale nie osłabiła Jena. Być może problem leży po stronie FED, który także jest aktywny i już zrobił wiele. Możliwe, że rynek oczekuje, że to strona amerykańska będzie bardziej osłabiać własną walutę np. wczoraj spekulowano o ujemnych stopach procentowych w USA.

Kurs EUR/GBP w szerszym układzie bocznym

Na wykresie dziennym doszło do testu lokalnego wsparcia przy 107,00. Ciekawiej wygląda wykres tygodniowy, gdzie mamy czytelną tendencję spadkową. Z tej perspektywy wydaje się, że potencjał do dalszych spadków nadal jest.

usdjpy

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here