Naga Markets

USD/JPY z pierwszym celem przy 125,00 i możliwym przedłużeniem do 120,00 ocenia Credit SuissePo skoku w kierunku szczytu wokół 131,50 z okolic 128,50 zaraz po decyzji BoJ, kurs USD/JPY szybko powrócił poniżej 129,00. Ekonomiści Credit Suisse nadal uważają, że kurs pary może spaść nawet do 120,00. Poniżej streszczenie kluczowych kwestii z najnowszego opracowania banku.

USD/JPY będzie nadal spadać

Spoglądając na wykres dzienny USD/JPY, widzimy że podaż nie miała problemu z przełamaniem kluczowego wsparcia przy 130,00. Rozwój wypadków już pod tym poziomem sugeruje klasyczny re-test, po którym cena powinna wracać do spadków.


Invest.Cinkciarz.pl oferuje dostęp do ponad 5000+ instrumentów i najniższe spready walutowe w swojej historii. Wszystko z jednego prostego konta Smart:

SPRAWDŹ SZEROKĄ OFERTĘ INVEST.CINKCIARZ.PL

Fundamenty sprzyjają obecnie dalszym spadkom. FED łagodzi swoją jastrzębia politykę, w czym wspierają go dobre dane z gospodarki i hamująca inflacja. Z kolei w otoczeniu Banku Japonii mamy coraz więcej jastrzębich sygnałów.

usdjpy

„Nasza perspektywa na USD/JPY w naszych prognozach na pierwszy kwartał zakładała sprzedaż wzrostowych rajdów, z początkowym celem na poziomie 125,00 i możliwym przedłużeniem do 120,00” – prognozują ekonomiści Credit Suisse.

Autor poleca również:

BossaŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPrognozy kursu funta: GBP/USD może zostać poniżej grudniowych maksimów przy 1,2445
Następny artykułPrzegląd dnia Comparic.pl: Kryptowaluty czeka kolejne załamanie? Bankructwo Genesis coraz bardziej prawdopodobne
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.