Naga MarketsDziś tj. 12 listopada analitycy działu strategii na rynku FX w grupie bankowej United Overseas Bank określili dalszy kurs pary walutowej USD/JPY i uzasadnili swoją opinię licznymi spostrzeżeniami oraz technicznymi aspektami wykresu. W ich opinii na popularnym „ujku” widzimy w dalszym ciągu impuls wzrostowy, który powinien dotrzeć do poziomu 114.54.


Rekomendacje dużych banków publikujemy przy wsparciu brokera STO.

Specjaliści ds. strategii walutowych w Grupie UOB pozostają neutralni w stosunku do pary walutowej USD/JPY i uważają, że w średnim terminie cena powinna przetestować opór 114.54.

Komentarz intraday: – Spodziewaliśmy się, że  para USD/JPY będzie testować opór 114.54, jednak rynkowe byki zdołały wyciągnąć cenę jedynie do 114.20. Presja w górę zmniejszyła się wraz z odsuwaniem się od szczytu, a obecny ruch jest przez nas postrzegany jako część fazy konsolidacji. Innymi słowy, spodziewamy się, że USD/JPY pozostanie pomiędzy poziomami 113.60 – 114.20.

USD/JPY w drodze do ważnego oporu - UOB

Zostań klientem STO i otrzymuj tygodniowe Big Bank Report

Rozwój sytuacji w przeciągu najbliższych 1-3 tygodni: – Jak podkreślaliśmy ostatnio, trwałe przebicie oporu 114.00 przesunęłoby presję wzrostową na październikowy szczyt 114.54. Biorąc pod uwagę obecną konsolidację nie spodziewamy się ruchów powyżej tego poziomu. Ogólnie rzecz biorąc, nadal spodziewamy się, że USD/JPY pozostanie w lekkiej tendencji wzrostowej, dopóki wsparcie 113.20 nie zostanie trwale naruszone.

Zobacz również: USD/TRY na najniższych poziomach od początku sierpnia. Co dalej?

USD/JPY w drodze do ważnego oporu - UOBConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUDUSD w zakresie kluczowej konsolidacji
Następny artykułKról dolar: Kurs USD dominuje w poniedziałek. Traci EUR i GBP
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here