whitebit

USD/JPY przy 138,00 na koniec roku – prognozuje Credit SuisseEkonomiści Credit Suisse celują teraz w kurs USD/JPY na poziomie 138,00 do końca czwartego kwartału. Jednocześnie uważają, że wciąż istnieje spore ryzyko cofnięcia w rejon 133,10. Poniżej streszczenie kilku najważniejszych sformułowań z nowego raportu ekonomistów z Credit Suisse dotyczącego pary USD/JPY.

Poziomy wokół 143,00 będą na razie stanowić opór

„Chociaż rynek wykonał już wiele pracy, jeśli chodzi o wycenę podwyżki Fed o zaledwie 50 punktów bazowych w grudniu, gracze będą się martwić, że stawka końcowa może jeszcze spaść z obecnych poziomów około 4,85% do 4,50%, jeśli druga kolejna niespodzianka w dół CPI w USA nastąpi w przyszłym miesiącu. To pozostawia jeszcze więcej potencjalnych podatności na pozycjonowanie w nadchodzących tygodniach i skłania nas do wyznaczenia naszego docelowego kursu USD/JPY na koniec czwartego kwartału na poziomie 138,00” – piszą w raporcie eksperci banku.Invest.Cinkciarz.pl oferuje dostęp do ponad 5000+ instrumentów i najniższe spready walutowe w swojej historii. Wszystko z jednego prostego konta Smart:

SPRAWDŹ SZEROKĄ OFERTĘ INVEST.CINKCIARZ.PL

„Zakładamy, że kolejny spadek inflacji w USA otworzy drzwi do ruchu w kierunku 133,10 czyli 38,2% zniesienia rajdu USD/JPY 2021-22, który również znajduje się blisko 200-dniowej średniej ruchomej” – prognozują ekonomiści.

Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Dalsza część artykułu pod filmem
usdjpy

„Podejrzewamy, że poziomy wokół 143,00 będą na razie stanowić opór nie do pokonania. Ze względu na wycenianą zmianę polityki FED, dolarowi będzie coraz trudniej o mocniejsze wzrosty, nawet w parze z jenem” – kończą analitycy.

Autor poleca również:Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Zajmuje się rynkiem akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz rynkiem walut. Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj