Naga MarketsOstatni raz parze walutowej USD/CHF przyglądałem się 11 grudnia. Wtedy też mowa była o wybiciu dołem z formacji inside bar, gdzie dodatkowo powstał niedźwiedzi outside bar.

Wracają do aktualnych notowań widać, że traderzy, którzy rozgrywali to wybicie musieli wykazać się nie lada cierpliwością. W kolejnym tygodniu po uformowaniu outside bara, straty na USDCHF zostały odzyskane. Również ubiegły tydzień nie stawiał niedźwiedzi w uprzywilejowanej pozycji.

Po przejściu na wykres dzienny widać dodatkowo spore niezdecydowanie inwestorów w ostatnich dniach, gdzie sesje naprzemiennie kończyły się wzrostem lub spadkiem. Cały czas jednak cena utrzymywała się ponad wsparciem przy 0.9861.

Sytuacja zmieniła się podczas dzisiejszej sesji, gdzie przełamane zostały ostatnie minima, a kurs znalazł się na poziomach z początku października. Zamknięcie sesji / tygodnia w okolicach obecnych poziomów otworzy sprzedającym drogę do obszaru konfluencji, gdzie linia trendu biegnąca od tegorocznego dołka zbiega się ze wsparciem horyzontalnym przy 0.9758.

Kolejne kluczowe wsparcie po ewentualnym pokonaniu obszaru konfluencji wypada w okolicach wrześniowego dołka na 0.9187.

Handluj na analizowanym instrumencie u brokera XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here