Naga MarketsKurs dolara w relacji do franka od maja br. porusza się w trendzie spadkowym. Jak widać na wykresie dziennym USD/CHF poniżej, ostatni, najsilniejszy impuls tego trendu zaprowadził notowania do kluczowego wsparcia w okolicach 0,9714, gdzie znajdowały się tegoroczne minima.

Po wyznaczeniu nowego dołka na rynek powrócili kupujący, którym udało się znieść znaczną część impulsu spadkowego. Cena nie zdołała jednak pokonać linii trendu (LT) spadkowego biegnącej od szczytu przy 1,0118.

Zamiast dalszych wzrostów, kurs USD/CHF zniżkował w tym tygodniu do lokalnego wsparcia w okolicach 0,9816. Wczoraj dolar ponownie się umacniał, co daje szansę na kolejnego ataku na wspomnianą wcześniej linię trendu.

Przełamanie LT dawałoby szansę na wzrost w kierunku parytetu (1,0000). Jednakże przed tym poziomem, kupujący musieliby jeszcze zmierzyć się z oporem w okolicach 0,9950.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs dolara do franka (USD/CHF) - wykres dzienny - 17 lipca 2019
Kurs dolara do franka (USD/CHF) – wykres dzienny – 17 lipca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here