Naga MarketsUSD/CHF już z 7 tygodniami spadku notowań - analiza dla początkującychNotowania USD/CHF mają za sobą już 7 tygodni niemal nieprzerwanych spadków. Na wykresie w skali tygodniowej nie widać jak dotąd oznak zbliżającego się odbicia. Trudno znaleźć także techniczne wsparcia w najbliższym otoczeniu. Nadal też prognozy banków inwestycyjnych zakładają dalsze spadki. Analitycy z banku MUFG zwracają uwagę, że frank szwajcarski zaczął ostatnio umacniać się wraz z ceną złota, twierdząc, że jest to spowodowane obawami o wyższą inflację. Wzmacniająca się korelacja ze złotem, sugeruje że spadki na USD/CHF mogą być kontynuowane.

„Wydaje się, że odbicie zarówno na CHF, jak i na złocie jest bardziej spowodowane budowaniem obaw o wyższą inflację niż wzrostem popytu na bezpieczne przystanie” – podano w uzasadnieniu.

Kolejny tydzień spadków?

Dalsze spadki przewiduje także Commerzbank, który po wybiciu ostatniego dołka 7 tygodniowych spadków, wyznacza kolejny poziom docelowy przy 0,8911, a następnie 0,8872. Argumentacja jest podobna czyli wzrost inflacji, a na razie trudno spodziewać się gorszych odczytów w tej kwestii.

usdchf

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: Webinary XM.COM

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs franka | kurs datawalk | budimex notowania | kurs selvita | mercator akcje | notowania mercator | giełda forum |

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here