Naga MarketsW trakcie obecnego tygodnia, kurs pary walutowej USDCHF przekroczył obszar oporu w obrębie 1.0065. Jednak zwyżka nie trwała zbyt długo, a cena wraca dziś pod tę kluczową strefę. Istotność wspomnianego oporu dobrze obrazuje wykres tygodniowy:

Kurs pary walutowej USDCHF przekroczył obszar oporu w obrębie 1.0065

Z kolei na wykresie 4-godzinnym poniżej widać, że kurs znalazł się pod minimami wczorajszej sesji, gdzie pojawiło się wiele świeć z długimi cieniami, które zostały właśnie zanegowane. Cena zmierza teraz do krótkoterminowej linii trendu biegnącej od dołka z połowy października.

Dodatkowo na wykresie tygodniowym tworzy się niedźwiedzia świeca odrzucająca kluczowy opór. Należy poczekać do zamknięcia dnia, by zobaczyć jak ostatecznie uformuje się ta świeca.

Wracając do potencjalnego setupu. Część traderów handlujących na odwrócenie mogła już zająć pozycje krótkie po wybiciu lokalnego wsparcia w obrębie 1.0034. Wiązałoby się to jednak z pozostawieniem pozycji na weekend, co nie jest preferowanym rozwiązaniem.

Kolejnej okazji do shorta szukać można po wybiciu linii trendu z wykresu 4-godzinnego. Wtedy też odsłonięte zostanie wsparcie blisko 0.9944. Znacznie ważniejszy poziom wsparcia znajdziemy natomiast w okolicach 0.9865.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

USD/CHF - Znacznie ważniejszy poziom wsparcia znajdziemy w okolicach 0.9865


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here