Naga MarketsKurs dolara wzrasta, gdy USA wznawia loty z Chinami od czasu pandemiiDelta Air Lines poinformowała o wznowieniu lotów pomiędzy Seattle a Szanghajem od 25 czerwca. Jest to lekki przełom w relacjach amerykańsko-chińskich, które pozostają w napięciu w tle zbliżających się wyborów prezydenckich w USA. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.

Delta Air Lines z 10 mld USD w gotówce na koniec 2020 roku?

Delta Air Lines to pierwsza linia przywracająca loty rejsowe do Chiny od zawieszenia ich w lutym z powodu pandemii. Od lipca ruszą także loty z Detroit.

Te artykuły również Cię zainteresują
Delta, która zwiększyła liczbę krajowych lotów po zniesieniu ograniczeń w USA spodziewa się zakończyć rok z $10 mld w gotówce i ekwiwalentach gotówki – oznajmił Bogusz Kasowski.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here