Naga MarketsAmerykańska firma Abbott Laboratories poinformowała, że uzyskała zgodę na sprzedaż testu diagnostycznego na obecność koronawirusa w USA. Jego główną zaletą jest to, że może być wykorzystywany do jednostkowych badań. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Koronawirus: Testy kolejnej firmy dopuszczone do obiegu

Jego przewagą ma być dokładny wynik badania dostępny już 5-13 minutach, a produkcja testów ma wynieść 50 tysięcy testów dziennie już w tym tygodniu.

To drugi test dopuszczony w USA, po testach firmy Cepheid. Równocześnie Abbot Laboratories już tydzień wcześniej dostało zgodę na rozpowszechnienie w laboratoriach masowych testów swojej produkcji, których 150 tysięcy zostało rozprowadzonych na terenie USA – oznajmił Bogusz Kasowski.


Bezpośredni dostęp do rynków USA i UE. Z Directa kwotowanie cen NYSE i NASDAQ masz bezpłatnie.
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here