Naga MarketsW czwartek o godzinie 14:30 poznaliśmy cotygodniowe dane z amerykańskiego rynku pracy. W tygodniu kończącym się 3 lutego liczba wstępnych zadeklarowanych bezrobotnych wyniosła 221 tysięcy poinformował Departament Pracy.


To spadek o 9 tysięcy, przed tygodniem bowiem odczyt wyniósł 230 tysięcy. Czterotygodniowa średnia krocząca wyniosła 224,500 co stanowi spadek o 10 tyś w porównaniu średnią z poprzedniego tygodnia.

Skorygowana sezonowo stopa bezrobocia wyniosła 1,4 proc. za tydzień kończący się 27 stycznia, bez zmian w stosunku do poprzedniego tygodnia. Liczba wniosków o zasiłek dla bezrobotnych wyrównana sezonowo wyniosła 1.923 mln po spadku o 33 tyś w poprzednim tygodniu.

Para EURUSD po publikacji banku Anglii zyskuje na wartości, a po godzinie 14:30 poziomy zostają utrzymane i tak para znajduje się blisko maksimów dziennych i powyżej linii trendu, lecz dopiero pokonanie 1.2300 otworzy drogę do wzrostów. W szerszym ujęciu korekta spadkowa zbliża się już do ważnego momentu czyli wsparcia przy 1.2160.

By wykorzystać analizę i zainwestować na EURUSD
sprawdź ofertę 
Brokera HotForex

Rynek amerykański po danych również utrzymuje maksima sesyjne, przed otwarciem notowań SP500 znajduje się powyżej 2680 punktów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAdmiral Markets wprowadza do oferty nowe CFD na kryptowaluty
Następny artykułO wykresach ani słowa… EUR/CAD, CAD/CHF, Srebro
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here