Naga MarketsDonald Trum opóźnia cła na samochodyZjednoczenie w Partii Demokratycznej w kwestii impeachmentu Donalda Trumpa wcale nie oznacza, że Partia ma gotowy plan na wybory w 2020 roku. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Demokraci za późno wzięli się za wybory?

Zmniejszono skalę ataków na siebie celem zjednoczenia przeciwko Donaldowi Trumpowi, ale wciąż mamy 10 kandydatów Partii Demokratycznej na 1 miejsce kontrkandydata Trumpa w wyborach w listopadzie 2020.

Te artykuły również Cię zainteresują
Pierwszy konkurs nominacyjny dla Partii Demokratycznej odbędzie się 3 lutego w Iowa, kolejny w New Hampshire. Tak silna konkurencja i marnowanie energii na wewnętrzne spory jedynie wzmacnia kandydaturę Trumpa – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here