Naga MarketsUSA: Liczba pozwoleń rośnie, podobnie rozpoczęte budowy domów. Kurs dolara USD bez większej reakcjiO godzinie 14:30, Amerykańskie Census Bureau opublikowało informacje dotyczące pozwoleń na budowę oraz rozpoczętych budów. Okazuje się, że dane dotyczące liczby pozwoleń za listopad 2019 roku są lepsze zarówno od prognoz jak i poprzedniego odczytu. Kurs dolara do franka testuje kluczowy poziom 0,9800.


Wzrost pozwoleń na budowę o 1,4%

Wyrównana sezonowo liczba pozwoleń na budowę w listopadzie 2019 roku wyniosła 1,482 mln i była wyższa o 1,4% w stosunku do danych z października, gdzie po rewizji pozwoleń było 1,461 mln. W ujęciu rocznym, pozwolenia na budowę wzrosty o 1,8% z 1,334 mln w listopadzie 2018 roku.

Jeszcze lepiej wypadły dane dotyczące rozpoczętych budów, gdzie w listopadzie br. było ich jedynie 1,365 mln, a zatem o 3,2% więcej w stosunku do zrewidowanego wyniku z października (1,323 mln).

Pozwolenia na budowę w listopadzie 2019 roku | źródło: census.gov
Pozwolenia na budowę w listopadzie 2019 roku | źródło: census.gov

Kurs dolara (USDCHF) bez większych zmian

Notowania dolara w 10 minut po publikacji dotyczącej pozwoleń na budowę zyskiwały do franka szwajcarskiego. Wcześniej natomiast byliśmy świadkami dynamicznego osunięcia, w ramach którego para walutowa USDCHF dotarła do kluczowego wsparcia na poziomie 0,98.

Odbicie do wspomnianego wsparcia daje szansę na ruch powrotny do strefy oporu w obrębie 0,9850. Wcześniej natomiast, istotne znaczenie z perspektywy wykresu 30-minutowego może mieć opór przy 0,9818, który w ostatnich dniach działał jako wsparcie.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here