Naga MarketsusmcaCeremonia podpisania w Mexico City przez urzędników z Kanady, Meksyku i Stanów Zjednoczonych nowego układu handlowego zastępującego podpisany w 1994 roku układ NAFTA miał miejsce we wtorek. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Nowy pakt USMCA zmieni układ sił na świecie?

Pierwotna wersja umowy USA-Meksyk-Kanada (USMCA) została podpisana ponad rok temu, ale Demokraci w Izbie Reprezentantów USA domagali się poważnych zmian.

Część z nich, zaostrzająca przepisy pracownicze które mają niwelować niskie koszty robocizny w Meksyku są krytykowane przez przeciwników prezydenta Meksyku Andresa Manuela Lopeza Obradora. Pakt obejmuje handel o wartości $1,2 biliona, który dotyczy 12 milionów miejsc pracy w USA i 33% amerykańskiego eksportu produktów rolnych – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here