Naga MarketsIndeks podpisanych umów kupna domów w USA wzrósł w czerwcu po nieoczekiwanym spadku w maju, sytuacja na rynku mieszkaniowym poprawia się, jak wykazały poniedziałkowe dane.


W swoim raporcie National Association of Realtors (NAR), poinformował, że jego indeks podpisanych umów kupna domów wzrósł w zeszłym miesiącu o 0,9% m/m, w porównaniu do prognoz na poziomie 0,4% oraz słabszego maja gdy odnotowano spadek 0,5%.

Indeks podpisanych umów kupna domów na rynku wtórnym również wzrósł, 106,9 to wynik nieznacznie lepszy od poprzedniego, w maju było to 105,9.

Indeks podpisanych umów kupna domów (m/m) (Jun)

Alfa-Forex to broker licencjonowany przez CySEC od 2004 roku, oferujący swoim klientom handel na jednych z najwęższych spreadów i dostęp do kantoru walut. Już teraz zapoznaj się z ofertą brokera i skorzystaj z konkurencyjnych warunków!

Reakcja rynku

Na parze EURUSD trend wzrostowy intraday jest kontynuowany, zdecydowane osłabienie dolara na tej parze jest najbardziej widoczne wśród majorsów. Już o poranku kurs sforsował ważny punkt – 1.1665, który był istotnym momentem na historycznej mapie wykresu. Wzrost jest przeplatany dość krótkimi 16-17 pipsowymi korektami, póki taka tendencja się utrzymuje trend nie jest zagrożony.

Patrząc szerzej, dość waznym testem dla kupujących będzie obszar 1.1730-50, który już trzykrotnie stawał na drodze ku wyższym poziomom. Ostatnie dni miesiąca mogą obfitować w ciekawe wydarzenia i możemy zobaczyć pewne rozstrzygnięcia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here