Naga MarketsO godzinie 14:30 amerykańskie Biuro Statystyki Pracy podało wyniki indeksu cen importowych oraz eksportowych w lipcu. Rezultaty okazały się gorsze od wyników za miesiąc czerwiec.


Najważniejsze dane dzisiejszego raportu BLS znajdują się poniżej:

  • Wskaźnik cen importowych: 0,0%, prognoza 0.1%, poprzednio -0.1% (zrewidowano z -0,4%)

  • Wskaźnik cen eksportowych: -0,5%, prognoza 0.2%, poprzednio 0.2% (zrewidowano z 0,3%)

Partnerem codziennych analiz jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz!

Jak reaguje USD?

Po publikacji danych z USA notowania popularnej pary EUR/USD prawie w ogóle nie zareagowały. Cena zbliża się do psychologicznego poziomu 1.1400, gdzie nieco wyżej znajduje się dzienny pivot (1.1402). Najbliższe poziomy wsparcia znajdują się na poziomach 1.1372 oraz 1.1363. Natomiast poziomy oporu plasują się na 1.1425 oraz 1.1450.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRosyjski MSW: nadużywanie dolara doprowadzi do upadku amerykańskiej waluty
Następny artykułNajciekawsze setupy dnia – 14.08.2018
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here