Naga Markets webinar


Index cen producentów, wyrównany sezonowo wzrósł o 0,4% podało amerykańskie Biuro Statystyki i Pracy (BLS). Wartość ta była taka sama jak przed miesiącem. Analitycy oczekiwali wzrostu tylko o 0,1% mdm.


W ciągu ostatnich 12 miesięcy zakończonych w październiku wzrost cen wyniósł 2,8%, był to największy odczyt od lutego 2012 roku. Najmocniej rosły ceny usług, w październiku było to 0,5% natomiast ceny dóbr poszły w górę o 0,3%.

Popyt na żywność i energię wzrósł w ciągu miesiąca o 0,2% a w ciągu 12 miesięcy zwiększył się o 2,3%. Spadek mdm zanotowano tylko w sektorze dóbr trwałych.

Źródło: BLS

Reakcja rynku

Kurs głównej pary wspina się od poranka, kiedy to został pokonany ważny opór 1.1670 i dalej siłą rozpędu 1.1690. Na USDCAD również dolar amerykański traci, mimo że pokonany został wczorajszy szczyt na 1.2740.

EURUSD M15


Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… GBP/JPY, GBP/AUD, USD/CHF
Następny artykułCodzienny trading z wolumenem – DAX, ZŁOTO, 14 listopada
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here