Naga MarketsJak co środę, o godzinie 16:30 rynki poznały raporty amerykańskiej Energy Information Administration (EIA) odnośnie zapasów ropy na lokalnym rynku. Po wzroście zapasów o 10,270 miliona baryłek w zeszłym tygodniu, konsensus przed dzisiejszą publikacją również zakładał wzrost, lecz tym razem o 2,5 mln. brk. Ostateczny odczyt okazał się jednak o wiele słabszy.


Zapasy ropy w górę o 4,851 miliona baryłek

raportu EIA wynika, że po ubiegłotygodniowym wzroście o 10,270 mln brk, w tygodniu kończącym się 16 listopada 2018 roku zapasy ropy naftowej również wzrosły, ale tym razem o 4,851 mln brk, co okazało się wynikiem niemal dwukrotnie słabszym od prognoz rynkowych. Warto dodać, że jest to 9 tydzień z rzędu, kiedy rosną zapasy czarnego złota w Stanach Zjednoczonych.

W tygodniu kończącym się 16 listopada 2018 roku zapasy ropy naftowej wzrosły

Cena ropy WTI

Cena ropy WTI niemal od początku października porusza się w dynamicznym trendzie spadkowym, którego na poziomie 52.75 USD zostały wyznaczone podczas wczorajszej sesji. Dziś natomiast jesteśmy świadkami odreagowania, gdzie na wykresie 4-godzinnym widzimy jak cena dotarła do lokalnego obszaru oporu w obrębie 55.00.

Opierasz swój handel na danych makro? Być może oferta brokera Royal jest właśnie dla Ciebie! Spready od 0-pipsów i ponad 125 instrumentów handlowych >>

a wykresie 4-godzinnym widzimy jak cena dotarła do lokalnego obszaru oporu w obrębie 55.00tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here