Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Ursus specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa.

Te artykuły również Cię zainteresują
ursus

Spółka należała do dość mocnych walorów podczas środowej sesji. Wzrost ceny sięgnął 5,3% przy bardzo wysokich obrotach. Ostatecznie pokonana została ponad roczna linia trendu spadkowego, a utrzymujący się niezły wolumen w czasie ostatnich wzrostów daje spore szanse na udany atak na kluczowy opór w rejonie 2,65 – 2,70 zł. Dopiero wybicie oporu otworzyłoby większą przestrzeń do wzrostów, a szansą na to są zarówno czysto techniczne jak i fundamentalne, gdyż spółka co jakiś czas zaskakuje pozytywnymi informacjami. Ostatnio o próbie ataku na kluczowy opór pisałem wczoraj, w nowym cyklu „Aktywne o poranku”.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Synthos jest jednym z największych w Polsce przedsiębiorstw chemicznych, producentów kauczuków syntetycznych i polistyrenów.

synthos

Spółka wyraźnie jest na fali od początku tygodnia. Wczorajsze wzrosty dosięgły 2% przy najwyższych obrotach od ponad 2 miesięcy. Co ważne wyższe, narastające obroty obserwujemy w trakcie całego ostatniego podejścia pod opór 4,20 zł, który wygląda na udany atak. Wczorajsze zamknięcie ponad kluczową strefą otwiera drogę do dalszych wzrostów w rejon 4,50 zł czyli linii łączącej ostatnie szczyty.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here