Naga Markets
Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Ursus specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa.

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji 37% co postawiło ją na pozycji lidera wzrostów. Była to euforyczna reakcja rynku na informację dotyczącą podpisania umowy na dostawę ciągników i maszyn rolniczych do Zambii. Umowa sięga 100 mln dolarów. Mocniejsze ruchy ceny zaczęły się dopiero na początku marca, wcześniej spółka zadawała się być nieco niedoceniana przez inwestorów. Obecna sytuacja wskazuje, że najbliższym celem powinno być wyrównanie historycznych maksimów czyli okolic 4,50 zł. Ostatnio o spółce pisałem 16 marca.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Spółka jest wiodącym wykonawcą i dostawcą aparatury rozdzielczej średnich i niskich napięć, jak również stacji i systemów elektroenergetycznych. Firma brała udział w budowie niemal wszystkich polskich elektrowni i elektrociepłowni oraz wielu na świecie.

Spółka kontynuuje swój rajd wzrostowy, wczoraj rosnąć o kolejne 3,4%. Była to czwarta wzrostowa sesja z rzędu. Cena wyszła w tym tygodniu na nowe maksima, po wybiciu z niemal 2 miesięcznej konsolidacji. Patrząc na dynamikę wzrostów, można odnieść wrażenie na wykresie tygodniowym, że cena powinna zmierzać do okolic 155 zł. Mamy tam bardzo ważny opór, a tyle też wynosiłby minimalny zasięg z aktywna formacji nietypowego podwójnego dna. Co ciekawe, poprzednie hossy zaczynały się również o tego typu formacji. O szansach na wzrosty piszemy od 23 grudnia.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułConagra: podwójny szczyt na horyzoncie
Następny artykułGuten Morgen DAX 24.03.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here