Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Ursus specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa.

Spółka odnotowała drugą z rzędu mocną sesję podparta obrotami. We wtorek zwyżka osiągnęła poziom 11,3% czyli ponad dwa razy więcej niż w poniedziałek. Na naszych oczach dokonało się więc mocne wybicie kluczowego oporu w rejonie 2,70 zł. Wcześniej cena poruszała się przez dość długo okres bokiem. Wydaje się, że rozpoczął się nowy trend, który powinien zmierzać w dłuższym okresie do ostatnich maksimów czyli okolic 3,70 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Spółka jest producentem płytek ceramicznych i elementów dekoracyjnych – specjalizuje się w produkcji płytek gresowych barwionych w masie oraz granitu ceramicznego.

Cermaika kontynuuje rajd wzrostowy rozpoczęty pod koniec ubiegłego roku. Wczoraj wzrosty sięgnęły 8,2%, a licząc od początku bieżącego roku, trend wzrostowy przekroczył poziom 50%. Wszystko to jest podparte całkiem niezłymi obrotami. Wykres tygodniowy pokazuje ponad 3 letni proces wyhamowania spadków. Obecnie kurs zdaje się rozpoczynać nowy trend wzrostowy, na co wskazuje wybicie kluczowego oporu. Wydaje się, że aktualnie można liczyć na dalsze wzrosty, przynajmniej w rejon 2 zł.

 

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here