Naga MarketsPolski YouTuber kryptowalutowy, Mike Satoshi
Mike Satoshi w rozmowie z Comparic24.tv

W nocy z 8 na 9 lipca polska giełda kryptowalutBitmarket.pl niespodziewanie zakończyła działalność. Nadal nic nie wiadomo na temat odzyskania przez klientów środków, które zostały zdeponowane na platformie. Dla Comparic24.tv najnowsze wydarzenia komentuje Mike Satoshi, popularny YouTuber kryptowalutowy.

BitMarket.pl znika z rynku. Klienci czekają na wyjaśnienia

Gdy wejdziemy na stronę giełdy Bitmarket, nadal znajdziemy tam tylko poniższy komunikat:

“Szanowni Użytkownicy,
Z przykrością informujemy, że w skutek utraty płynności, z dniem 08.07.2019 roku, Serwis Bitmarket.pl/net został zmuszony zakończyć swoją działalność. Będziemy informować Państwa o dalszych krokach”

Przede wszystkim nadal nie jest jasne, co stało się na giełdzie. W sieci powstają już różne teorie spiskowe na ten temat, które trudno zweryfikować.

Dziennikarze Pulsu Biznesu starali się zbadać sprawę. Twierdzą, że z giełdy zniknęły depozyty o równowartości 2 300 BTC. Dziś za 1 bitcoina trzeba zaś zapłacić już ok. 13 000 USD. Ponoć platforma miała ok. 60 000 użytkowników, z czego w ostatnim okresie aktywnych było 5 000.

Więcej na temat BitMarket.pl w rozmowie z Mikem Satoshim:

We wtorek na temat sprawy wypowiedział się również Robert Wojciechowski z Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii (IGBNiT).

„Z punktu widzenia Izby mamy nadzieję, że właściciele rozliczą się z osobami, które posiadały środki na giełdzie. Oczywiście na rynku toczy się duża burza, bądźmy jednak szczerzy; musimy poczekać chwilę na ruch ze strony właścicieli. Izba posiada powołany sąd polubowny (…) i z dużą przyjemnością podejmiemy się mediacji w roli organu pierwszej instancji” – mówił na antenie Comparic24.tv.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here