Naga MarketsDziś tj. 24 lipca analitycy działu strategii na rynku FX w grupie bankowej UOB komentują dalszy kurs pary walutowej USD/JPY i uzasadniają swoją opinię licznymi spostrzeżeniami oraz technicznymi aspektami wykresu.


Zobacz również: UOB: możliwe formowanie silnego wsparcia na AUD/USD

Analitycy grupy UOB zmienili swój sentyment dla pary USD/JPY z wzrostowego na neutralny i nie wykluczają przetestowania miesięcznego minimum na poziomie 110.25.

Komentarz do interwału D1: “We wczorajszej notce pisaliśmy, iż dostrzegamy na parze walutowej USD/JPY presję dalszych spadków, a poziom 110,75 prawdopodobnie zostanie poddany próbie i tak też się stało. Jednak szybkie odbicie od tego poziomu było dla nas zaskoczeniem. Na tę chwilę uważamy, iż to silne odbicie powinno być raczej postrzegane jako część korekty, pomimo, iż w dalszym ciągu istnieje możliwość testowania silnego oporu w okolicach 111,80. Na tym etapie nie przewidujemy wybicia powyżej tego poziomu. Pierwsze wsparcie jest na 111,10, a następne blisko 110,75. Ten drugi poziom jest prawdopodobnie bezpieczniejszy, przynajmniej w trakcie dzisiejszej sesji.”

Partnerem cyklu “Big Bank Report” jest broker STO. Wykorzystuj rekomendacje wraz z STO oraz otrzymuj raporty tygodniowe.

Rozwój sytuacji w przeciągu najbliższych 1-3 tygodni: “Wczoraj zmieniliśmy swój sentyment dla pary USD/JPY ze wzrostowego na neutralny i pod tym względem nic się nie zmieniło. Podczas gdy nasz sentyment pozostaje neutralny, natychmiastowa presja ceny jest spadkowa i test miesięcznego minimum na poziomie 110.25 nie byłby dla nas zaskoczeniem. Wyraźne przebicie poziomu 111,80 zmniejszyłoby presję spadków, a tym samym zwiększyło potencjał wzrostowy.”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: GBP/USD, USD/CAD, EUR/GBP
Następny artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut, 24 lipca
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here