Naga MarketsDziś tj. 29 sierpnia analitycy działu strategii na rynku FX w grupie bankowej United Overseas Bank określili dalszy kurs pary walutowej AUD/USD i uzasadnili swoją opinię licznymi spostrzeżeniami oraz technicznymi aspektami wykresu. W ich opinii w najbliższym czasie „aussie” będzie oscylował w wąskiej konsolidacji.


Rekomendacje dużych banków publikujemy przy wsparciu brokera STO.

Według analityków grupy UOB, para AUD/USD ze względu na brak przesłanek fundamentalnych będzie poruszać się w granicach 0.7250 – 0.7420. W raporcie napisano:

Komentarz intraday: “Byliśmy zdania, że AUD/USD wciąż będzie miał szansę przebić poziom 0.7360, lecz opór w okolicach 0.7380/85 wydaję się na tę chwilę niezagrożony. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami para dotarła do poziomu 0,7363, a następnie zanotowała silny spadek. Niedawna presja w górę uległa złagodzeniu, a obecny ruch jest postrzegany jako część fazy konsolidacji.”

Zostań klientem STO i otrzymuj tygodniowe Big Bank Report

Rozwój sytuacji w przeciągu najbliższych 1-3 tygodni: “Pomimo stosunkowo silnego odbicia w zeszły piątek, para AUD/USD nie wydaje się być gotowa do kontynuacji impulsu wzrostowego. Innymi słowy, spodziewamy się, że AUD/USD będzie teraz handlowany w obie strony, prawdopodobnie w zakresie konsolidacji 0,7250 – 0,7420.”

Zobacz również: UOB wskazuje zakres konsolidacji dla pary NZD/USDtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułŚrodowy przegląd rynków – USDCHF najniżej od kwietnia br.
Następny artykułPowód dla którego Bitcoin wciąż jest popularny – pomimo rynku niedźwiedzia
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here