Naga MarketsDziś tj. 28 sierpnia analitycy działu strategii na rynku FX w grupie bankowej United Overseas Bank określili dalszy kurs pary walutowej NZD/USD i uzasadnili swoją opinię licznymi spostrzeżeniami oraz technicznymi aspektami wykresu. W ich opinii na popularnym „kiwi” brak rozstrzygnięcia co do kierunku trendu, co może spowodować dłuższą konsolidację.


Rekomendacje dużych banków publikujemy przy wsparciu brokera STO.

Analitycy grupy UOB, pozostają neutralni względem pary NZD/USD wskazując na wąski zakres konsolidacji w okresie krótko i średnioterminowym. W dzisiejszym raporcie napisano:

Komentarz intraday: “Oczekiwaliśmy, że NZD/USD przetestuje opór na 0.6725, lecz na razie to nie nastąpiło. Para w ostatniej dobie była handlowana w 30 pipsowym zakresie 0.6671 – 0.6702. Pomimo, że momentum wzrostowe wytraciło swój impet, w dalszym ciągu oczekujemy testu poziomu 0.6725 zanim wystąpi głębsza korekta. Z drugiej strony, przebicie poziomu wsparcia 0.6670 może spowodować test 0.6640.”

Zostań klientem STO i otrzymuj tygodniowe Big Bank Report

Rozwój sytuacji w przeciągu najbliższych 1-3 tygodni: “W zeszły piątek NZD/USD odbił się od poziomu 0,6620 i osiągnął szczyt w okolicach 0,6696. Wahania cenowe mieściły się w spodziewanym przez nas zakresie konsolidacji 0.6610 – 0.6760 i na tym etapie utrzymujemy ten pogląd. Oczekujemy testu górnego ograniczenia 0.6760.”

Zobacz również: UOB komentuje dalszy kurs USD/JPYConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here