Naga MarketsDziś tj. 23 października analitycy działu strategii na rynku FX w grupie bankowej United Overseas Bank określili dalszy kurs pary walutowej NZD/USD i uzasadnili swoją opinię licznymi spostrzeżeniami oraz technicznymi aspektami wykresu. W ich opinii na popularnym „kiwi” brak rozstrzygnięcia, co może spowodować dłuższą konsolidację.


Rekomendacje dużych banków publikujemy przy wsparciu brokera STO.

Specjaliści ds. strategii walutowych w  grupie UOB uważają, że para NZD/USD powinna pozostać w konsolidacji w horyzoncie krótkookresowym. W raporcie napisali:

Komentarz intraday: – Nasze oczekiwania, że ​​NZD/USD wydłuży swój impuls wzrostowy były błędne, ponieważ nastąpiła szybka zwrotka z poziomu 0.6610 (spodziewaliśmy się testu 0.6630). Szybki spadek wskazuje, że na poziomie 0.6610 został utworzony krótkoterminowy szczyt, ​​a poziom ten powinien pozostać nienaruszony, nie tylko dziś, ale prawdopodobnie przez kilka następnych dni. Tymczasem obecna słabość wydaje się silna i spadek poniżej nocnego minimum 0.6535 nie byłby zaskakujący. Kolejne wsparcie jest na poziomie 0.6525. Z drugiej strony 0.6570 to silny opór.

UOB wskazuje zakres konsolidacji dla pary NZD/USD

Zostań klientem STO i otrzymuj tygodniowe Big Bank Report

Rozwój sytuacji w przeciągu najbliższych 1-3 tygodni: – Pomimo gwałtownego odbicia wczoraj od poziomu 0.6610, podkreśliliśmy, że przedwczesne jest oczekiwanie trwałej poprawy sytuacji dla dolara nowozelandzkiego. Dodaliśmy, że tylko wyraźne przebicie 0.6610 wskazałoby, że para NZD/USD jest gotowa na kolejne wzrosty. Ryzyko przebicia powyżej 0.6610 zmniejszyło się, a NZD/USD ma duże szanse na pozostanie w konsolidacji o zakresie cenowym 0.6490 – 0.6610.

Zobacz również: Trwa wyprzedaż funta brytyjskiego – komentują duże banki

UOB wskazuje zakres konsolidacji dla pary NZD/USDtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – niepokojące sygnały z raportów wyników
Następny artykułKryptowalutowe podsumowanie dnia – rok temu Bitcoin również kosztował $6500
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here