Naga MarketsDziś tj. 28 sierpnia analitycy działu strategii na rynku FX w grupie bankowej United Overseas Bank określili dalszy kurs pary walutowej EUR/USD i uzasadnili swoją opinię licznymi spostrzeżeniami oraz technicznymi aspektami wykresu. W ich opinii na popularnym „edku” może wystąpić test poziomu 1.620, co otworzy drogę do 1.17.


Rekomendacje dużych banków publikujemy przy wsparciu brokera STO.

Według analityków grupy UOB, para może przedłużyć marsz na północ do obszaru 1.1700, na wypadek gdyby wcześniej przekroczyła istotny opór 1.1620.

Komentarz intraday: – Siła euro przekroczyło nasze oczekiwania, ponieważ EUR/USD przebił silny opór 1.1560. Kolejne wzrostowe, dzienne zamknięcie 1.1593 sugeruje, że natychmiastowa presja jest wciąż wzrostowa. Stan wykupienia może zostać osiągnięty w okolicach 1.1620 (kolejny silny opór na 1.1650). Z drugiej strony, przebicie 1.1560 otworzyłoby drogę do 1.1540.

Zobacz również: Wojna handlowa USA-Chiny. Co dalej z parą USD/CNY?

UOB wskazuje zakres konsolidacji dla pary EUR/USD

Zostań klientem STO i otrzymuj tygodniowe Big Bank Report

Rozwój sytuacji w przeciągu najbliższych 1-3 tygodni: – Podkreśliliśmy w środę (10 października, spot na poziomie 1.1500), że EUR/USD powinien pozostać w zakresie konsolidacji 1.1450 – 1.1620. Podczas gdy główna akcja cenowa była zgodna z naszymi oczekiwaniami, tempo ruchów i zmienność była szybsza niż się spodziewano, ponieważ EUR/USD wzrósł wczoraj o + 0,65%, co stanowi największy jednodniowy wzrost w ciągu ostatnich trzech tygodni. Stąd wzrosła nasza perspektywa przebicia 1.1620, a wyraźne naruszenie tego poziomu sugerowałoby, że istnieje możliwość dotarcia do poziomu 1.1700. Podsumowując, oczekujemy, że EUR/USD pozostanie na stabilnym poziomie w nadchodzących dniach, a jedynie przebicie kluczowego wsparcia na poziomie 1.1500 przywróciło by presję sprzedających.

Zobacz również: Duże banki komentują silną wyprzedaż na rynkach akcji

UOB wskazuje zakres konsolidacji dla pary EUR/USDtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut, 12 października
Następny artykułPre-Market: Rynki przed wejściem Wall Street 12-10-2018
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here