Naga Marketsuob logoDziś tj. 7 listopada analitycy działu strategii na rynku FX w grupie bankowej United Overseas Bank określili dalszy kurs pary walutowej USD/JPY i uzasadnili swoją opinię licznymi spostrzeżeniami oraz technicznymi aspektami wykresu. W ich opinii na popularnym „ujku” brak rozstrzygnięcia, co może wywołać dłuższą konsolidację.


Rekomendacje dużych banków publikujemy przy wsparciu brokera STO.

Nastawienia specjalistów ds. strategii walutowych w grupie UOB pozostają neutralne wobec pary USD/JPY i oczekują, że po przebiciu 113.50 para powinna dotrzeć do poziomu 114.00.

Komentarz intraday: – Para USD/JPY utrzymuje się obecnie poniżej silnego oporu 113,50. Podczas gdy pęd w górę jest niejednolity, przebicie powyżej 113,50 nie byłoby zaskakujące, ale na tym etapie nie spodziewamy się trwałego ruchu w górę (następny opór to 113,80, a następnie inny silny poziom znajduje się na 114,00). Tylko powrót poniżej 113,05 (niewielkie wsparcie na 113,20) wskazywałoby, że obecne ciśnienie w górę złagodziło się.

UOB wskazuje możliwe scenariusze dla pary USD/JPY

Zostań klientem STO i otrzymuj tygodniowe Big Bank Report

Rozwój sytuacji w przeciągu najbliższych 1-3 tygodni: – USD/JPY przebił górny zakres naszej konsolidacji 112,00 – 113,50, jednak cena szybko zawróciła. Jak podkreślaliśmy w zeszły piątek, dzienne zamknięcie powyżej 113,50 sugerowałoby, że para USD/JPY jest gotowa na test 114,00. Ten scenariusz nie będzie zaskakujący, jeśli USD/JPY nie spadnie poniżej 112,80 w ciągu 1 – 2 dni.

UOB wskazuje możliwe scenariusze dla pary USD/JPY

Zobacz również: USD/TRY na najniższych poziomach od początku sierpnia. Co dalej?tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEFIX: Osłabienie dolara z ciekawymi pozycjami na parach głównych
Następny artykułJedna z najstarszych krypto-giełd zamyka swoją kopalnię
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here