Naga MarketsWczoraj tj. 26 lipca analitycy działu strategii na rynku FX w grupie bankowej UOB komentują dalszy kurs pary walutowej NZD/USD i uzasadniają swoją opinię licznymi spostrzeżeniami oraz technicznymi aspektami wykresu.


Zobacz również: Danske Bank: EUR/GBP osiągnie poziom 0.8400

Analitycy UOB uważają, że na parze NZD/USD kurs znajduje się w konsolidacji, a co za tym idzie ich sentyment pozostaje neutralny. Zauważają również, iż poziom 0.6900 może być w najbliższym czasie trudny do osiągnięcia.

Komentarz do interwału D1: “Spodziewaliśmy się w środę mocniejszego NZD, choć uważamy, że najbliższy opór 0.6860 jest poza zasięgiem notowań na tę chwilę. NZD/USD osiągnął w środę lokalny szczyt na wysokości 0.6843. Silne zamknięcie sugerowało, iż przebicie poziomu 0,6860 nie byłoby zaskoczeniem. 0,6860 to dość silny opór, a pokonanie tego poziomu może doprowadzić do szybkiego wzrostu, chociaż w naszej opinii poziom 0,6900 jest prawdopodobnie poza zasięgiem, przynajmniej na chwilę obecną. Z drugiej strony, spodziewamy się, że lokalne wsparcie w okolicach 0,6785 będzie na tyle silne, że utrzyma cenę w ciągu najbliższych dni.”

Partnerem cyklu “Big Bank Report” jest broker STO. Wykorzystuj rekomendacje wraz z STO oraz otrzymuj raporty tygodniowe.

Rozwój sytuacji w przeciągu najbliższych 1-3 tygodni: “Od poniedziałku utrzymujemy ten sam pogląd (23 lipca, spot na poziomie 0.6815), w którym spodziewaliśmy się, że NZD przetestuje miesięczne maksimum w pobliżu 0,6860. Jak podkreślaliśmy wcześniej, przebicie tego dość silnego oporu może spowodować szybki wzrost do następnego oporu na 0.6900. Z drugiej strony poziomy wsparcia przesunęły się wyżej do ​​0.6810 i 0.6785.”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here