Naga MarketsDziś tj. 23 lipca analitycy działu strategii na rynku FX w grupie bankowej UOB komentują siłę dolara autralijskiego, dalszy kurs pary walutowej AUD/USD i uzasadniają swoją opinię licznymi spostrzeżeniami oraz technicznymi aspektami wykresu.


Analitycy grupy UOB pozostają neutralni wobec dolara australijskiego w krótkim interwale czasowym, jednak zauważają, iż istnieje potencjał na utworzenie się wsparcia w okolicach 0.7300 – 0.7500, co z kolei może w przyszłości doprowadzić do impulsu wzrostowego.

Komentarz do interwału D1: ” W ubiegły piątek AUD/USD osiągnął minimum na poziomie 0.7318, zanim silnie odbił od tego miejsca. Piątkowy impuls wzrostowy wydaje się być zbyt szybki i pojawił się zbyt wcześnie, aby móc go uznać za coś stabilnego. Test najbliższego oporu na 0.7460 nie byłby zaskakujący (następny opór to 0,7485). Z drugiej strony, spadkowy scenariusz może się zrealizować, jeśli cena wróci poniżej poziomu 0.7390 tym samym znosząc część piątkowego wzrostu i znacząco niwelując jego impet.”

 

Partnerem cyklu “Big Bank Report” jest broker STO. Wykorzystuj rekomendacje wraz z STO oraz otrzymuj raporty tygodniowe.

Rozwój sytuacji w przeciągu najbliższych 1-3 tygodni: “W naszej ostatniej aktualizacji 13 lipca (AUD/USD był wtedy ma poziomie 0.7405) byliśmy zdania, że para walutowa może przetestować główne wsparcie na 0.7300. Nadal uważamy, że akcja cenowa jest częścią budowania bazy i wsparcia w okolicach tego poziomu mimo, że jeszcze na wcześnie, aby oczekiwać trwałych wzrostów na tej parze. Oczekujemy konsolidacji i trendu bocznego w zakresie cenowym 0,7360 – 0,7485. Patrząc przyszłościowo, wyraźne wybicie oporu 0,7485 wzmocniłoby nasz scenariusz wzrostowy na AUD/USD.”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here