Naga MarketsDziś tj. 10 września analitycy działu strategii na rynku FX w grupie bankowej United Overseas Bank określili dalszy kurs pary walutowej EUR/USD i uzasadnili swoją opinię licznymi spostrzeżeniami oraz technicznymi aspektami wykresu. Analitycy jednej z wiodących instytucji w Azji  w raporcie z zeszłego tygodnia zaznaczali swoją neutralność, jednak sugerowali osiągnięcie poziomu 1.1700 na popularnym „edku”. W dzisiejszej nocie zauważają, iż w dalszym ciągu ich sentyment jest neutralny, jednak zwiększyły się szanse na test dolnego ograniczenia na EUR/USD.


Rekomendacje dużych banków publikujemy przy wsparciu brokera STO.

Według analityków grupy UOB, para EUR/USD powinna konsolidować z zakresie 1.1470 – 1.1640. W dzisiejszym raporcie napisali:

Komentarz intraday: – EUR/USD spadł w piątek po silnych danych dot. zatrudnienia w USA i dotarł do dziennego minimum 1.1548. Gwałtowny spadek wydaje się mieć wystarczającą dynamikę, by dotrzeć niżej do poziomu 1.1527, gdzie wypada minimum z zeszłego tygodnia. Lecz na tym etapie wydaje się mało prawdopodobne jednostajne przebicie wsparcia 1.1500. Najbliższy opór to 1.1585, a następnie poziom 1.1610, którego przebicie wyhamowałoby presję niedźwiedzi na tej parze walutowej.

Zostań klientem STO i otrzymuj tygodniowe Big Bank Report

Rozwój sytuacji w przeciągu najbliższych 1-3 tygodni: – Nasze ostatnie przewidywania, że EUR/USD wzrośnie nie sprawdziły się, a para zaliczyła silny spadek w zeszły piątek i osiągnęła poziom 1.1548. Wzrostowy scenariusz osłabł, ale nie spodziewamy się na chwilę obecną trwałego spadku na EUR/USD. Nasza perspektywa nadal pozostaje neutralna i oczekujemy konsolidacji w zakresie cenowym 1.1470 – 1.1640.

Zobacz również: Goldman Sachs: Brak porozumienia w sprawie Brexitu doprowadzi do gwałtownej deprecjacji funtaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here