Naga Marketsuob_logoAnalitycy United Overseas Bank (UOB) w popołudniowej nocie rynkowej aktualizują swoje dotychczasowe spojrzenie na główne pary walutowe, zwracając uwagę na wyraźną neutralność rynku. Między innymi AUD, NZD oraz JPY w stosunku do USD poruszają się w kanałach bocznych (konsolidacji).


AUD/USD

Zaczynając od pierwszej z walut Antypodów – Aussie – widzimy tutaj zmienność, która pozwoliła wczoraj rozrysować szczyty na 0.7568, a następnie osunąć się do 0.7420. Prognozy są obecnie mieszane, jednak ogólne prognozy neutralne. Dalsza „skokowość” może się utrzymać, najprawdopodobniej w zakresie 0.7440-0.7600.

AUD/USD D1
AUD/USD D1

NZD/USD

Druga z kluczowych walut Antypodów – Kiwi – również przesuwa się bokiem. W tym momencie napiera co prawda na górne ograniczenie zakresu handlowego 0.7120-0.6950 jednak dopiero wyraźne wybicie konsolidacji będzie sygnałem do zmian nastawienia.

NZD/USD D1
NZD/USD D1

Nawet gdyby poziom 0.7120 udało się pokonać, to kolejny opór znajduje się na 0.7170. Wiele wskazuje więc na to, że NZD/USD na dłużej utknie w bocznym kanale.

USD/JPY

W obliczu jutrzejszego posiedzenia BoJ wszyscy pilenie obserwują tę parę walutową. Ninja podobnie jak poprzednicy również utknął jednak w konsolidacji pomiędzy 103.80 oraz 107.00. O ile krótkoterminowa presja spadkowa trochę się poluźniła podczas wczorajszego silnego ruchu, to faza neutralności nadal wydaje się być aktywna.

USD/JPY D1
USD/JPY D1

UOB nie wierzy jednak już w wybicie nowych dołków w najbliższej przyszłości, a w ruchy pomiędzy 103.80 oraz 107.00.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułExxon Mobil – ryzyko silniejszej korekty
Następny artykułCredit Suisse: Co przyniesie piątkowe posiedzenie Banku Japonii?
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here