Naga MarketsDziś tj. 30 sierpnia analitycy działu strategii na rynku FX w grupie bankowej United Overseas Bank określili dalszy kurs pary walutowej NZD/USD i uzasadnili swoją opinię licznymi spostrzeżeniami oraz technicznymi aspektami wykresu. Publikowana dwa dni temu prognoza analityków sprawdziła się prawie co do pipsa. „Kiwi” dotarło do oporu 0.6725, a następnie zaliczyło spadek w okolice 0.6640.  


Rekomendacje dużych banków publikujemy przy wsparciu brokera STO.

Według analityków grupy UOB, para NZD/USD pozostanie w konsolidacji, jednak jej zakres nieco się zawęził. W dzisiejszej nocie napisali:

Komentarz intraday:  “NZD/ USD spadło gwałtownie dzisiejszej nocy, a nagłe osłabienie wskazuje na możliwy kolejny impuls spadkowy. Jednak ruch poniżej 0.6620 nie jest obecnie przez nas oczekiwany (poziom 0.6660 jest już stosunkowo silnym wsparciem). Najbliższe opory to 0.6710, a następnie 0.6730. Oczekujemy, że ten drugi poziom będzie silną zaporą cenową.”

Zostań klientem STO i otrzymuj tygodniowe Big Bank Report

Rozwój sytuacji w przeciągu najbliższych 1-3 tygodni: “Na tę chwilę spodziewamy się testu poziomu 0.6760. Nasza prognoza pozostaje neutralna, a NZD/USD prawdopodobnie powróciło do fazy konsolidacji. W związku z tym oczekujemy handlu w obie strony w szerokim zakresie 0.6620 – 0.6730.”

Zobacz również: UOB wyznacza zakres konsolidacji dla AUD/USDConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here