Naga MarketsUnited Label złożyło Dokument Informacyjny na GPWUnited Label, globalna platforma wydawnicza dla niezależnych producentów gier indie, złożyła Dokument Informacyjny na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka zamierza zadebiutować na NewConnect jeszcze w tym roku. W ostatnich tygodniach spółka brała udział w targach gamingowych PAX Online, gdzie zaprezentowała trailer oraz gameplay gier Röki oraz Eldest Souls. Pierwsza z nich miała swoją drugą premierę 15 października na platformie Nintendo Switch i spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Druga gra – Eldest Souls – znajduje się w rankingu TOP 100 najbardziej oczekiwanych gier na Steam. Do swojej wishlisty grę dodało już 80 tys. osób.

United Label planuje debiut na NewConnect jeszcze w tym roku

Złożenie Dokumentu Informacyjnego na GPW to duży krok w kierunku debiutu na NewConnect. Można powiedzieć, że jesteśmy na ostatnim etapie. Chcemy by odbył się on jeszcze w tym roku. Obecnie czekamy na odpowiedź giełdy w sprawie dopuszczenia akcji do obrotu – komentuje Tomasz Litwiniuk, prezes United Label.

Te artykuły również Cię zainteresują

United Label to platforma wydawnicza dla niezależnych deweloperów gier indie, wspierająca zespoły produkcyjne swoim know-how i doświadczeniem. W portfolio wydawniczym spółka ma cztery gry. Röki, pierwsza gra wydana przez spółkę, miała już swoją premierę na platformie PC i Nintendo Switch (w ubiegłym tygodniu – 15 października 2020). Jeszcze przed premierą została wyróżniona przez producenta konsoli jako jedna z najbardziej interesujących gier indie 2020 r.

Pozytywnie oceniam sprzedaż Röki, zarówno na platformie PC, jak i Switch. Gra regularnie zyskuje coraz więcej graczy i stopniowo konwertujemy cały czas rosnącą wishlistę. Potwierdzeniem tego była sprzedaż w trakcie pierwszej promocji cenowej na Steam. Pierwszy tydzień sprzedaży Röki na Nintendo Switch pozwala sądzić, że wolumen będzie zbliżony, a jeżeli trend z ostatnich dni się utrzyma, nawet wyższy niż w przypadku PC. Gra została bardzo dobrze oceniona przez graczy i krytyków co jest istotnym czynnikiem przekładającym się na dłuższy cykl życia gry. Jestem zadowolony z pierwszego debiutu gry z portfolio United Label i z dużym przekonaniem liczę na Eldest Souls jako kolejny milowy krok w budowaniu katalogu wydawniczego i wartości spółki – podkreśla Tomasz Litwiniuk.

Produkcja studia Fallen Flag Studio – Eldest Souls, to gra typu „souls-like” w stylu pixel-art. Grono zainteresowanych produkcją istotnie się powiększyło po prezentacji gameplay’u z gry na targach PAX oraz dużej imprezie gamingowej w Chinach – SONKWO. Tytuł został doceniony przez branżowe czasopisma tj. Eurogamer, PC Gamer i obecnie plasuje się w liście TOP100 wśród najbardziej oczekiwanych gier na Steam z wishlistą sięgającą ponad 80 tys. osób.

Oprócz dwóch premier w tym roku, United Label zamierza w 2021 r. wydać kolejne dwa tytuły ze swojego portfolio: Tails of Iron i Horae. Pierwsza z nich to narracyjna gra z gatunku RPG-lite, tworzona przez brytyjskiego dewelopera – Odd Bug Studios. Opowiada ona historię prawowitego dziedzica tronu królestwa szczurów, młodego Redgi the Rat, który musi odzyskać ziemię swoich przodków, opanowaną przez najeźdźców. Horae natomiast będzie grą RPG osadzoną w posępnym, post apokaliptycznym świecie, gdzie nowoczesna technologia miesza się z elementami znanymi ze średniowiecza.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCo stanie się z gospodarką USA po wyborach? Prognozy Deutsche Bank
Następny artykułStartegia No Gravity Games zakłada m.in. realizację 20-30 projektów rocznie
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here