Naga MarketsunimotUnimot uruchomił nowy koncept gastronomiczny Eat&Go na 9 stacjach Avia, czyli na blisko jednej piątej całej obecnej sieci w Polsce, podała spółka.

Unimot uruchomił nowy koncept gastronomiczny Eat&Go na 9 stacjach Avia

Sieć stacji paliw Avia od lipca bieżącego roku wdraża nowy koncept gastronomiczny o nazwie Eat&Go. Jego częścią jest kącik kawowy, w którym kawa posiada certyfikat Fairtrade.

Te artykuły również Cię zainteresują

“Na chwilę obecną mamy 9 stacji, na których wdrożyliśmy nowy koncept gastronomiczny Eat&Go. Jesteśmy w trakcie rozwijania sieci, więc teraz każda kolejna będzie oferować kawę z certyfikatem Fairtrade” – powiedziała dyrektor marketingu Unimotu Agnieszka Bobrukiewicz,cytowana w komunikacie.

Aktualnie sieć Avia liczy ponad 50 stacji, które obejmują swoim zasięgiem prawie całą Polskę. Stacje zlokalizowane są głównie w średnich i małych miastach. Obecne są również w kilku dużych miastach – w Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Unimot specjalizuje się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną. Jako członek międzynarodowego stowarzyszenia Avia International, od 2017 roku rozwija w Polsce sieć stacji paliw pod marką Avia. W marcu 2017 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW po przejściu z NewConnect. Spółka miała 4,45 mld zł skonsolidowanych przychodów w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here