Naga MarketsUnimot specjalizuje się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym.

unimot

Pod koniec środowej sesji spółka opublikowała komunikat, w którym aktualizuje prognozy wyników. Prognozy, zgodnie z oczekiwaniami, zostały mocno poniesione. Na 2019 rok prognoza skonsolidowanej skorygowanej EBITDA wynosi obecnie 61,4 mln zł, a na 2020 rok 62,3 mln zł. Dotąd prognoza na ten rok wynosiła 44,2 mln zł. Spółka poinformowała także, że podwyższenie prognoz na ten rok to efekt zaskakująco mocnych wyników w październiku i listopadzie. Spoglądając na wykres, widać że w ostatnim okresie doszło do największej od dłuższego czasu korekty. 6 grudnia popyt pokazał jednak moc i przy wysokich obrotach doszło do tzw. dnia odwrotu w małej skali. Minimum z tej sesji byłoby kluczowe w przypadku kontynuowania korekty. Na razie jednak cena rośnie i wciąż możliwe jest zakończenie korekty i powrót do głównego trendu.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego.

unibep

Spółka zaliczyła wczoraj bardzo mocną sesję, dzięki której odnotowała nowe tegoroczne maksima. Powodem zwyżki była informacja o podpisaniu umowy na zaprojektowanie i wykonanie w systemie generalnego wykonawstwa obiektu sportowo-rekreacyjnego “FOK Luchiny” systemie “pod klucz” w Mińsku na Białorusi. Wartość kontraktu to około 31,8 mln zł netto. Mocne zachowaniu spółki w tym roku to także efekt dobrych wyników. Ostatni raport za trzeci kwartał pokazał wzrost zysku z 2,39 mln zł do 13,02 mln zł. W sumie od początku roku, zysk netto wynosi już około 19,52 mln zł. Wykres tygodniowy pokazuje, że popyt ma otwartą drogę do kluczowego oporu w rejonie 9 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here