Naga MarketsUnimot specjalizuje się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną.

unimot

Te artykuły również Cię zainteresują

Podczas czwartkowej sesji spółka poinformowała, że pozytywnie przebiega proces organizacji łańcucha logistycznego dotyczący produktów asfaltowych. We wrześniu udało się zrealizować sprzedaż na ponad 10 tys. ton produktów asfaltowych. Wygląda więc na to, że spółka odnosi sukces w tym segmencie, co zawdzięcza m.in. przejęciu od firmy Onico zespołu handlowców obsługujących rynek asfaltowy. Wcześniej spółka pozytywnie oceniła wyniki uzyskane w III kwartale oraz wyraziła przekonanie, że ostatni kwartał roku także będzie udany. Spółka zakłada także rosnącą sprzedaż swoich produktów w Chinach. Wczoraj kurs zdecydowanie zyskiwał. Na wykresie mamy korektę, która wciąż utrzymuje się nad lokalnym wsparciem przy 22,50 zł. Wydaje się, że wybicie ponad poziom 25 zł powinno zakończyć korektę i oznaczać atak na ostatni szczyt już w najbliższym czasie.


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych.

tbull

Spółka zyskiwała od kilku sesji odrabiając wcześniejsze straty. Wczoraj kurs rósł o niemal 4%, ostatecznie jednak sesja zakończyła się sporą przeceną. Spółka poinformowała, że udostępniła grę “Tap Tap Buddy: Idle Clicker & Fun RPG Adventure” na urządzenia z systemem operacyjnym Android. Premiera nowej gry miała miejsce w sklepie Google Play. Gra będzie także udostępniana na innych platformach dystrybucyjnych. Wcześniej kurs mocno tracił po podaniu słabszych wyników za pierwszą połowę roku, kiedy zysk netto wyniósł tylko 0,16 ml zł. Obecnie wydaje się, że chwilowa zwyżka przechodzi do historii i za chwilę znowu możemy odnotować nowe minima.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here