Naga MarketsUnimot specjalizuje się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną.

unimot
źródło xStation 5

Akcje spółki drożały podczas ostatniej sesji ubiegłego tygodnia o około 3% przy bardzo dobrych obrotach. W ten sposób trend wzrostowy odnotował nowe maksimum. Spoglądając na wykres tygodniowy, widać że nawet do okolic 30 zł nie mamy po drodze istotnych oporów. Możliwe zatem, że celem popytu jest teraz szczyt z początku ubiegłego roku. Powodem napędzającym wzrosty jest trwała poprawa wyników. W czwartek popołudniu spółka opublikowała wyniki za sierpień. Przychody w tym miesiącu wyniosły około 408,9 mln zł, co oznacza wzrost o ponad 48% w skali roku.

Orbex

Zobacz również: Ultimate Games S.A. rusza z wyprzedażą gier i wydaje 4 nowe tytuły

Skarbiec Holding S.A. jest grupą, której przedmiotem działalności jest zarządzanie funduszami inwestycyjnymi.

skarbiec
źródło xStation 5

Spółka notuje całkiem udany wrzesień i odrabia potężne straty z przeszłości. W piątek kurs rósł o kolejne 4% przy bardzo wysokich obrotach. Na wykresie dzienny widoczny jest atak na czytelny poziom oporu, którego wybicie powinno pozwolić na dalsze wzrosty. Powodem do zwyżki w piątek była publikacja wyników za rok finansowy 2018-19 (od 1 lipca 2018 r. do 30 czerwca 2019 r.). Firma odnotowała 31,17 mln zł zysku netto wobec 19,61 mln zł zysku rok wcześniej. Zysk operacyjny wyniósł 38,4 mln zł wobec 23,86 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 112,89 mln zł wobec 101,5 mln zł rok wcześniej. Widoczna jest więc wyraźna poprawa wyników finansowych, co może sprzyjać próbie utrzymania ruchu wzrostowego.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here