Naga MarketsUnimot S.A. prowadzi działalność w zakresie obrotu olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym, gazem ziemnym oraz energią elektryczną.

Wykres tygodniowy zdecydowanie wskazuje na nadal panujący trend wzrostowy, mimo ostatnich spadków. Z tej perspektywy wydaje się, że są one tylko kolejną korektą. Najbliższym kluczowym miejscem jest połączenie wsparcia okolic 40 zł z długoterminową linią trendu wzrostowego. W tych okolicach można oczekiwać reakcji kupujących. Spółka niedawno przeszła na główny parkiet, debiut pokazał spore zainteresowanie akcjami, co jest dobrym prognostykiem w dłuższym okresie czasu.

Na wykresie dziennym widoczne są trwające spadki. Od 10 maja trwa powolne odbicie, które z braku wyraźniejszej dynamiki ciężko sklasyfikować jako próbę zakończenia korekty. Szukając sygnałów przemawiających za takim scenariuszem, warto obserwować ostatni okres notowań np. wyjście ponad poziom 48 zł czyli ostatni szczyt trendu spadkowego, dałoby jakieś pozytywne informacje. Z drugiej strony, jeżeli kurs nie zacznie rosnąć, wydaje się, że zmierzamy na kluczowe wsparcie i linię trendu widoczną przy wykresie tygodniowym. Warto także przypomnieć dobre wyniki spółki, zarówno za cały ubiegły rok, jak i w pierwszy kwartale bieżącego roku. Spora dynamika poprawy wyników powinna w dłuższym okresie przełożyć się na powrót ceny do trendu wzrostowego.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 26.05.2017
Następny artykułWybory UK: Sprawdź ile głosów musi zdobyć T. May, aby nie osłabić GBP
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here